Dark Passenger; Hello bitches!

18. listopadu 2014 v 22:34 | Ricky Reincarnate
Hello.
Jak si člověk mohl všimnout, tak jsem začala oxidovat na tomto webhostingu. Jenom upozorňuji na jednu věc, já dělám kyslík oxidem uhličitým. Já dělám páru smradlavým kouřem. Já jsem tmavá kulička, co si ráda stěžuje a píše poezii. Snažím se být v psaní co nejlepší, ale každý to považuje za průjem. Ale co, je to moje věc.

Nejsem jediný tvor, co se dostal na tento hosting jen proto, aby si mohl stěžovat na denní změny, které na melancholistu působí naprosto příšerně. Nejsem jediné monstrum, co se tu bude posmívat trapným momentům mých kamarádek, které vstoupily do světa lidí po mém boku. Jsem jen obyčejný tvor, který si svět bez hnusných lidí dokáže předstvit. Hlavně, aby byla hudba a já mohla v klidu ležet v posteli, zahrabaná v peřinách.

Jsem hater, nanávidím naprosto všechno, co se vychyluje z mých denních "pravidel" a nenávidím změny. Jsem anarchistický spratek, co se často nazývá poslem Satana. (Vlastním tričko "Satan whorships me"). Poslouchám kapely jako jsou Motionless In White, Black Veil Brides nebo třeba Black Veil Brides. No nejroztomilejší člověk, co existuje se jemnuje Ashley Purdy (pokud nepočítám Rickyho Olsona.)

To je asi všechno, krásný den drazí tvorové ve světě namyšlených slepic a různých divných lidí. Bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama