Moje inspirace

5. ledna 2015 v 17:16 | RickyR |  Hashtag: Blah Blah
Trocha inspirace v životě nikdy nevadí, někomu to může zachránit život a někomu to pomůže v úspěchu. Každému to pomůže nějakým způsobem a pro každého je ta inspirace jiná. Někdo si najde člověka na tumblr, instagramu nebo třeba na facebooku a říká si, jaký je to člověk, podle toho co slyší. Někomu stačí slova nějakých lidí, jako třeb mě. I když ten člověk pro mne je více než sexy, pořád jsem tak trochu zjistila, že ho lidi nenávidí.

Možná jsem blázen, možná jsem normální. Ale moje inspirace nikdy nebude nic jiného než sočást mojí rodiny. Jsou to slova pro m vysoce postavených lidí a nikdy se toho nehodlám vzdát. Ale co už, inspiraci si najde každý a nemá cenu se ptát, jestli tu někdo vůbec je, by inspiraci nenašel alespoň v kameni, do kterého kopnul. I když takoví lidi jsou, a je mi jich líto, tak pořád jen doufám, že tu je alespoň víra v rodinu.

Protože moje rodina (tu kterou uctívám) je naprosto nejlepší a mezi ni patří i dva lidi, kteří pro mě znamenají svět, možná i něco víc. Jsou to JayyVon a M4ASTER OF DEATH. (A taky pochybuju, že je bude znát většina z vás, oni nejsou moc známí a ano, jsou to oba chlapi.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J&amie Jackson J&amie Jackson | Web | 5. ledna 2015 v 19:59 | Reagovat

na jejich hudbu musim mít náladu, ale jsou kurva sexi xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama