Nightmare Ride

23. ledna 2015 v 17:58 | Dead M4ster |  Hashtag: Blah Blah
Je to jako démon žijící v mé hlavě, probouzící se v noci. Noc je pro něj den, moje sny jsou pro něj děj a já jsem jen postižená jeho hořkou nenávistí k lásce a k krásným snům. Jsem postižená jeho strašidelností, požírá naprosto všechnu mojí energii, kterou miluje ve formě strachu. Bojím se jít v noci spát, bojím se zavřít oči. Kadý sen je naprosto jiný, každý má jiné téma, jenom monstrum je pokaždé stejné.

Padám do hnuné nory, jako Alenka v říši divů. Akorát jsem na tom hůř, padám tiše a bez křiku, zatímco dlouhé ostré prsty obrovkého monstra se mi zabodávají do mozku, do mojí hlavy...
Včerejší sen:

KLAUN

Šla jsem městem s kamarády a rozhodli jsme se, že půjdeme na konec města do opuštěné budovy. Nikdo se mnou nakonec nešel, objevila se přím přede mnou a moji kamarádi jakoby zmizely. Moje nohy nebyly schopné poslouchat a vyšly samy k té obrovké budově, která vypadala jako obroské kusy zrcadel nalepených na sobě.

Moje nohy neposlouchaly, nechtěla jsem jít dovnitř, ale nohy opravdu řekly něco naprosto jiného. Byly naovladatelné. Hleděla jsem před sebe a doufala jsem, že to se prostě zastaví a nechají mě být. Začala jsem brečet, chtěla jsem jít pryč. Co když se mi tam nechce jít? Co když chci zpátky svoje kamarády?

Ze svých plic jsem mevydrala ani hlásku, byla jsem naprosto ticho a všem mohlo být naprosto jedno, jestli jsem zemřela nebo jsem pořád žila. Nikdo kolem nebyl, viděla jsem koutkem oka, že všechno zmizelo. Hlavou jsem nepohla, nebylo to možné, byla jsem zaseklá na jedné poloze. Chtěla jsem alespoň něco vidět, ale naprosto nic. Jenom zrcadla, která odrážela vyschlou poušť. Nebylo tam před chvílí město?

Moje nohy se zastavily u dveří, které moje ruce lehce otevřely. Však dveře mi zůstaly v ruce, a tak jsem je en pustila. Moje nohy se daly znovu d pohybu, zatímco jsem se dívala po všech těch zrcadlech. Odrážela jsem se naprosto v každém, byla jsem ztracená, neviděla jsem cestu, všechno vypadalo naprosto stejně.

Po chvíli nastala část zábavní, kde zrcadla deformovala moje těla. Začala jsem se hystericky smát, nemohla jsem ani trochu přestat. Nemohla jsem se přestat smát, spadla jsem na zem a začala držet své břicho bolestí, ale nemohla jsem prostě přestat. Docházel mi vzduch v plících, ale já jsem se prostě nemohla přestat smát.

Potom se tam smál se mnou někdo jiný. Byl to klaun, který vypadal jako malý démon se smutných obličejem. Ale já jsem se nemohla přestat smát. Vytáhl na mě nůž a začali jsme se smát ještě hlasitěji. Nůž se mi zabodl do zápěstí, ale já jsem se jenom smála a smála. Druhý nůž se zabodl do mého druhého zápěstí a já jsem začala ztrácet vědomí. Však nepřestala jsem se smát. Smála jsem se pořád...

Potom mě vzbudila máma.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simonadostal simonadostal | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 18:04 | Reagovat

nádherně napsaný článek :-)

2 J&amie Jackson J&amie Jackson | Web | 23. ledna 2015 v 18:08 | Reagovat

it's all in your head darling

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 18. února 2015 v 1:42 | Reagovat

Miluju takovéhle sny. Upřímně, někdy se mi zdají taky celkem pošahané a děsivé kraviny. Moje máma tvrdí, že ve spánku cestujeme do jiných dimenzí a prožíváme tak příběhy. No to teda díky pěkně :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama